Від редакції / Новини

17.01.2014

 

Дорогі друзі!


Якщо Ваші дії конструктивні, якщо вони спрямовані на поліпшення існуючого порядку і відповідають концепції журналу, - розкажіть про них. Надішліть нам свій прес-реліз і ми допоможемо донести важливу для Вас інформацію до наших допитливих читачів.

 

Ми дуже добре розуміємо, як важливо донести інформацію, і яких зусиль це коштує сьогодні людині, яка намагається зробити що-небудь справжнє, важливе й потрібне. Але тепер є журнал ІМХО! Ми допоможемо.

 

Хочемо попередити, ми не беремо і не пропонуємо грошей, не розміщуємо замовних матеріалів і пишемо тільки те, що думаємо. В одних випадках ми можемо просто розмістити реліз, в інших, написати вичерпний матеріал про Ваші дії. Ми можемо відвідати Ваш захід і написати правдивий відгук про нього, а можемо просто дати посилання на ресурс, який вже це зробив і ми згодні з висновками його автора.

 

У першу чергу, нас цікавлять події в області науки і освіти, медицини та здоров'я, мистецтва і культури, концептуальні акції та благодійність.

 

Надсилайте свої прес-релізи та новини! inform@art-imxo.com.ua

Усього коментарів: 0

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної публікації. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку.

Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь для того, щоб мати можливість користуватись коментарями.