Людина і суспільство / Новини

15.01.2014
Людина - амфібія
Людина - амфібія
Людина - амфібія


Корейський дизайнер Джебьюн Йон розробив дещо справді приголомшливе. Фактично - він зумів перетворити людину на амфібію.

 

За допомогою його розробки - кисневого респіратора Triton, можна вільно дихати під водою. Цей винахід не вимагає громіздких балонів. Регулятор включає в себе пластиковий загубник, який потрібно просто прикусити. Два крила з боків маски працюють як ефективні зябра морської тварини. Їх луската текстура приховує маленькі отвори, через які вода всмоктується всередину респіратора. Камери всередині крил відокремлюють кисень і випускають рідину назад - таким чином, дозволяючи комфортно дихати під водою.

 

Ось деякі специфічні деталі роботи Triton:

 

- Він видобуває кисень з води завдяки фільтру у формі крихітних отворів, які менше, ніж молекула води.

 

- Завдяки мініатюрному, але потужному компресору, він стискає кисень і запасає його в резервуарі.

 

- Мікрокомпресор респіратора живиться від мікробатареї, яка являє собою розробку наступного покоління і має розмір в 30 менше існуючих на сьогоднішній день батарей - і при цьому заряджається в 1000 разів швидше.

Джерело: minds.com
Усього коментарів: 0

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної публікації. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку.

Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь для того, щоб мати можливість користуватись коментарями.