Людина і внутрішній світ / Їжа для розуму

17.01.2014

Автомат Калашникова ще у двадцятому столітті став символом збройної боротьби за свої права, за незалежність. Можна сказати, що свобода - це і є АК-47. Не дарма образ саме цієї зброї став справжнім символом сучасного мистецтва. АК-47 надихає сучасних фотографів, художників, скульпторів, дизайнерів інтер`єру, архітекторів та іженерів. Автомату Калашникова ставлять пам`ятники, його зображують на килимах, державних гербах і прапорах. Він служить елементом інтер`єру і навіть меблями. 

 

Пропонуємо вашій увазі добірку зображень АК-47. В більшості ці зображення - це роботи з виставки під назвою AKA peace, яка була влаштована художником Браном Сімондзоном (Bran Symondson) у 2012 році (Лондон), також тут присутні фото АК-47 у вигляді арт-об`єктів, взяті у вільному доступі. Якщо ми порушуємо ваші авторські права, просимо нам повідомити.

 

Нижче представлені фотографії арт-об`єктів з використанням АК-47. Клацніть на вподобану, щоб подивитися її у збільшеному розмірі.

 

Усього коментарів: 0

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної публікації. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку.

Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь для того, щоб мати можливість користуватись коментарями.