Людина і внутрішній світ / Аудіотека

09.12.2013

 

Звуки, які ви тут почуєте, видають добре знайомі всім комахи. Як не складно в це повірити, ніяких інструментів, ніяких голосів до запису додано не було.

 

Композитор Джим Вілсон записав звуки, що видаються кониками, потім програв цей запис в повільному темпі і виявив щось зовсім дивовижне. Звук, який він отримав, найбільше нагадує спів ангелів, яким ми, люди, можемо його уявити - ідеальна гармонія, умиротворення і дуже схоже на людські голоси.

 

Коники проживають своє життя набагато швидше, ніж люди. Тому Вілсон вирішив уповільнити запис настільки, щоб " зрівняти" ці швидкості.

 

Сам запис складається з двох доріжок, які програються одночасно: перша - стрекотіння коників на звичайній швидкості, друга - те ж саме, тільки в уповільненому темпі. Ніяких інших звуків на записі немає.

 

Усього коментарів: 0

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної публікації. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку.

Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь для того, щоб мати можливість користуватись коментарями.