Про журнал

 

Що таке журнал ІМХО?


ІМХО - креативний журнал про знання.
Оригінальні ідеї, неординарний дизайн, art-фотосесії та масиви актуальної, якісної інформації з усіх галузей життя.


ІМХО - це свобода.
Знання людства, досвід всесвітньо відомих фахівців, теорія і практика, факти і думки - все це тепер служить вам. Знання призводить до розуміння і робить неможливими будь-які маніпуляції.


Про що пише журнал ІМХО?


ІМХО - думки, засновані на фактах
Теорія і практика пізнання світу. Істина, як об'єктивна реальність. Інтелект, як новітній, з точки зору еволюції, інструмент пізнання істини.


Людина і наука
Закони пізнання з перших вуст. Езотеричні тупики на шляху у наукових фактів. Фізика комерції, хімія вчинків, математика рішень, економіка врівноваженості. Реальність, в якій немає меж. Не нудна теорія для практиків-оптимістів.


Людина і суспільство
Політика - ілюзорна свобода і свідоме поневолення. Образ соціуму в очах субкультур. Міфи та реалії нового світового порядку. Парад моделей ідеального суспільства. Дія тонких енергій в грубих умах. Розради загробного світу і страх галюцинацій. Інформаційне шпигунство на громадських локаціях.


Людина і людина
Дружба з ворогами на тлі ворожнечі з друзями. Формула любові. Аналітика близькості «чужих» і відчуженості «своїх». Форми ефективного спілкування та дефекти інтерактиву.


Людина і внутрішній світ
Етика покидьків і блюзнірство святих. Зовнішній ринок будматеріалів для внутрішнього світу. Релігія сучасної кібернетики та алгоритм втраченої віри. Мистецтво, як творення і невміння, як руйнування.

 

 

Редакція журналу ІМХО


Автор ідеї, головний редактор: Сергій Хівріч


Дизайн: Юлія Кисіль


Редактор: Віталій Войтковський


Ілюстрації: Мар'яна Самарська, Євген Лазо, Марія Павленко, Олексій Цупер, Юлія Кисіль, Сергій Хівріч


Фотографії: Сергій Бєлінський, Кирило Притула, Данило Джепо, Богдан Кисіль.


Автори: Денис Гороховський, Юрій Голубовський, Ірина Наконечна, Віктор Сірик, Анна Березницька, Серж Турбо, Panda, Анна Карашівська, Сергій Хівріч, Ольга Вох, Аріна Рябінская, Микита Расновскій, Інна Тишкевич, Марлон Партизан, Олег Туди, Катерина Білоконь, Марта Вардинець, Юрій Карашівський, Марія Павленко, Сергій Бялонович, Віталій Войтковський.


Технічна підтримка сайту: Володимир Тартинський